Uroczyste otwarcie hali sportowej

8 listopada 2016 roku w naszej szkole uroczyście otworzono nowoczesną halę sportową.

Jej powstanie zawdzięczamy dyrektor szkoły Iwonie Kijewskiej. W tym szczególnym dniu gościliśmy znakomitych przedstawicieli Kościoła, Urzędu Miasta Kielc, Urzędu Marszałkowskiego w Kielcach, przedstawicieli zaprzyjaźnionej szkoły w Wilnie, byłych dyrektorów szkoły i nauczycieli, przedstawicieli Wodociągów Kieleckich, Kopalni Morawica, a także zawodników Vive Tauron Kielce. Wszyscy z zadowoleniem oglądali nowoczesny obiekt, pochwałom nie było końca.

Podczas uroczystości młodzież przedstawiła program artystyczny związany z świętem Niepodległości i obecnością tradycji legionowych we współczesnym sporcie. Uroczystość była połączona ze ślubowaniem klas pierwszych, a rozpoczęła się mszą św.

Uczniom szkoły zaangażowanym w przygotowanie oprawy serdecznie dziękujemy - galeria.

Nasze miasto - informacja.

Urząd Miasta - informacja.

VIVE facebook - informacja.

Organizatorzy:

K. Lewkowicz