II Noworoczny Turniej Drużyn Mieszanych w Piłce Siatkowej

Zakończył się II Noworoczny Turniej Drużyn Mieszanych w Piłce Siatkowej (Mistrzostwa Szkoły)

Do finałowych rozgrywek zgłosiły się wszystkie reprezentacje z eliminacji, nikt nie oddał meczu walkowerem i za to należą się duże pochwały dla wszystkich drużyn.
Jednak tytuł najlepszej mogła zdobyć tylko jedna. I tu niespodzianka:  najmłodsi w naszej szkole mat-fizycy, po zaciętych bojach, pokonali zarówno wszystkich swoich rówieśników, jak i starszych kolegów.
Czyli oficjalnie: Mistrzem Szkoły na rok 2017/18 zostaje klasa I D (wych. pani Beata Zięba) - GRATULACJE.
Kolejne miejsca to już starsi koledzy: miejsce II (wicemistrzowie), to grająca w zdekompletowanym składzie reprezentacja kl. II E. Miejsce III - kl II A, oraz na miejscu IV najbardziej pechowa drużyna - klasa II D. "Pech" tej klasy, jest jednocześnie przyczynkiem do przyznania im "Nagrody Fair Play", bowiem zgodzili się oni, wbrew regulaminowi, aby wspomniana już zdekompletowana II E wzięła udział w meczu półfinałowym, a na koniec jeszcze wspaniałomyślnie "pozwolili" im wygrać. Kolejne miejsca zajęły odpowiednio klasy: II G, I F, I B, II C. Wszystkim uczestnikom należy się wielki szacunek za odział i poświęcenie. Natomiast wielkie podziękowania także uczniom, którzy aktywnie angażowali się w organizację zawodów i pomoc w sędziowaniu, w szczególności: Stachera Weronika, Rozpara Kinga, Metryka Mateusz (wszyscy II G), Kasiak Hubert (III C), Pańszczyk Grzegorz (II E), Bafia Aleksandra (II C), oraz wszyscy których nie zdołałem tu wymienić. Organizatorzy dziękują także wychowawcom, którzy wystawili swoje reprezentacje i zwolnili na ten czas uczniów z lekcji, oraz dyrekcji szkoły.

Ze sportowym pozdrowieniem
 A. Hnidan, P. Kotlarski

Ps Szczegółowe wyniki i fotka zwycięzców w załączonych 2018-01-09_Turniej_Noworoczny_z_PS.pdf.

• Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2
  • Tel: 41 3676185