Konkurs "Wybieram wybory”

1 marca 2017 r. w naszej szkole odbył się Konkurs Wiedzy o prawie  wyborczym ”Wybieram wybory”.

Jego celem  było upowszechnienie  wiedzy  na temat  prawa  wyborczego, propagowanie idei udziału w wyborach oraz świadomego uczestnictwa w procesie  wyborczym. Zainteresowanie wśród uczniów było duże .

Gościem wydarzenia  w roli obserwatora była pani sędzia Sądu Okręgowego w Kielcach  ,komisarz wyborczy, Bożena Fabrycy.

Po napisaniu testu sprawdzającego wiedzę w tym zakresie, uczniowie otrzymali od organizatora upominki. Cierpliwie czekamy na wyniki, które przekaże nam Delegatura Krajowego Biura Wyborczego.

Małgorzata Bielecka