Nawigacja

Podsumowanie projektu POKL VI 2011

10 czerwca 2011 r. o godzinie 1000 w sali konferencyjnej w naszej szkole odbyła się konferencja podsumowująca projekt realizowany w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki  Działanie 9.2 Podniesienie atrakcyjności i jakości szkolnictwa zawodowego.

Przybyłych gości, nauczycieli i uczniów przywitała Pani dyrektor Joanna Nowak - Jagusińska. Koordynator projektu "Szkolne laboratorium ochrony środowiska na miarę XXI wieku" Pani Alina Kopacz - Sobczyk podsumowała projekt realizowany od 1 września 2010 r. do 30 czerwca 2011 r. w Technikum nr 8 w Kielcach w klasach ochrony środowiska i analitycznej. Projekt współfinansowany był  ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego i realizowany na podstawie umowy ze Świętokrzyskim Biurem Rozwoju Regionalnego w Kielcach.
Uczestnicy poszczególnych zajęć otrzymali certyfikaty potwierdzające udział w szkoleniach i publikację - raport końcowy projektu.
Po krótkiej przerwie na poczęstunek, uczestnicy konferencji wysłuchali bardzo interesujacego wykładu Pana dr Jana Zdenkowskiego z Wyższej Szkoły Umiejętności im. Stanisława Staszica w Kielcach na temat "Efekt cieplarniany i dziury ozonowe". Po dyskusji na temat problemów XXI wieku związanych z ociepleniem klimatu, uroczystego zakończenia konferencji dokonała Pani Alina Kopacz - Sobczyk - koordynator projektu "Szkolne laboratorium ochrony środowiska na miarę XXI wieku".

Więcej zdjęć z konferencji zamieszczono na stronie projektu.

Aktualności

Kontakt

  • Zespół Szkół nr 3
    Aleja Legionów 4, 25-035 Kielce
  • +48 41 3676185

Galeria zdjęć