Nawigacja

KOLEJNE PROJEKTY „ERASMUS PLUS”

Z ogromną radością chcemy poinformować , że wraz z początkiem roku szkolnego 2019/2020 rozpoczynamy realizację dwóch nowych projektów w ramach Erasmus plus.             

"2 smart 2 start" to tytuł pierwszego projektu w którym biorą udział partnerzy z 5 krajów – Finlandii /koordynator projektu/ Polski /nasza szkoła/, Turcji, Islandii i Rumunii. Celem projektu jest zaangażowanie uczestników w promowanie zdrowego stylu życia oraz w zwalczanie palenia papierosów, picia alkoholu, zażywania narkotyków i innych niezdrowych nawyków zarówno w szkole jak i codziennym życiu uczniów poprzez podnoszenie świadomości o szkodliwości tych używek. Innym ważnym priorytetem projektu jest promowanie zdrowego stylu życia. W czasie realizacji tego projekt uczniowie będą mogli uczestniczyć w wizytach zagranicznych.

Tytuł drugiego projektu to „Future businessmen growing international” a koordynatorem jest również Finlandia. Pozostali partnerzy to Hiszpania i Polska. Jako główny cel projektu obrano przygotowanie pilotażowego europejskiego kursu, który ma pomóc w rozpoczęciu i prowadzeniu rożnych przedsięwzięć biznesowych na arenie międzynarodowej oraz doskonalenie cech potrzebnych przedsiębiorcom. Uczestnicy będą mogli również obserwować organizację pracy w zagranicznych firmach i instytucjach podczas wizyt w krajach partnerskich ( Finlandia i Hiszpania). My także będziemy organizatorem takiej wizyty, aby zaprezentować warunki do prowadzenia międzynarodowych interesów w naszym kraju.

Wszystkich zaineresowanych udziałem w w/w projektach prosimy o śledzenie ogłoszeń dotyczących naboru uczestników na stronie szkoły i dziennika elektronicznego Librus.

 

                                                                                                                                              Koordynatorzy projektów

                                                                                                                               K.Podkówka

                                                                                                                               T. Hachulska

Aktualności

Kontakt

  • Zespół Szkół nr 3
    Aleja Legionów 4, 25-035 Kielce
  • +48 41 3676185

Galeria zdjęć