V Edycja Konkursu „Geostanowiska w Twoim sąsiedztwie”

W siedzibie Kieleckiego GEOPARKU na Wietrzni odbyło się 12.06.2017 rozstrzygnięcie V Edycji Konkursu „Geostanowiska w Twoim sąsiedztwie”

Wzięło w nim udział blisko 200 uczniów z całego woj. świętokrzyskiego w trzech kategoriach: szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych.

Naszą placówkę reprezentowali uczniowie kl. 2c Dawid Nartowski i Piotr Zarzycki. Przygotowali autorski poster poświęcony rezerwatowi geologicznemu Kadzielnia.

Praca wymagała dużego zaangażowania i czasu przy jej przygotowaniu. Złożyły się na to zdjęcia trudno dostępnych fragmentów rezerwatu oraz żmudna obróbka materiałów w zaawansowanych programach graficznych.

Została ona wysoko oceniona i zakwalifikowana do ścisłego grona wśród najlepszych. Gratulacje i podziękowania dla autorów.

Praca uczniów: Geostanowiska_plakat_Zarzycki_Nartowski.pdf

Jarosław Adach