Nawigacja

Przedsiębiorczy i mówiący po angielsku uczniowie VII LO im. J.Piłsudskiego

Nasza szkoła rozpoczęła współpracę z organizacją przedsiębiorców SBICO - Small Business International Cooperation Office, która w Polsce  reprezentuje europejskie stowarzyszenie ESBA - European Small Business Alliance, z siedzibą w Brukseli. 

Dzięki współpracy z SBICO dwie uczennice klas trzecich VII LO uczestniczą w kursie języka angielskiego w Londynie w dniach od 8 do 17 listopada 2019 r, Kolejne osoby wyjadą do Hiszpanii na kurs nowoczesnych technologii w edukacji w terminie 3-7 lutego 2020 r. Stwarzamy także młodzieży z naszej szkoły możliwości udziału w kursie języka hiszpańskiego w Hiszpanii w terminie 10-20 lutego 2020 r.

Współpraca ta oznacza dla młodzieży możliwość włączenia się w działania SBICO jako wolontariusze i uczenia się o przedsiębiorczości i biznesie, zdobywanie doświadczeń na szkoleniach w Polsce i za granicą, doskonalenie języków np. angielskiego i hiszpańskiego, poszerzanie specjalistycznej wiedzy, poznawanie ludzi z całego świata, spotkania z polskimi i zagranicznymi przedsiębiorcami na konferencjach, seminariach i debatach.

O działalności organizacji można poczytać na jej stronie na Facebooku https://www.facebook.com/SBICO-1368351449846253/ oraz na stronie www.esba-europe.org ".

P. Tamara Hachulska

Aktualności

Kontakt

  • Zespół Szkół nr 3
    Aleja Legionów 4, 25-035 Kielce
  • +48 41 3676185

Galeria zdjęć