Nawigacja

Pożegnanie klas maturalnych

29 kwietnia odbyło się uroczyste pożegnanie uczniów klas maturalnych.

Uroczystość, zgodnie z tradycją naszej szkoły, odbyła się w sali gimnastycznej. Wzięli w niej udział odświętnie ubrani maturzyści, dyrekcja, wychowawcy i nauczyciele oraz przedstawiciele Rady Rodziców.

Pani Dyrektor powitała zgromadzonych i rozpoczęła się najprzyjemniejsza część spotkania – wręczanie nagród i dyplomów. Wyróżnieni uczniowie wychodzili na środek sali i otrzymywali nagrody od Pani Dyrektor.

Wyróżnień było wiele; za wspaniałe oceny na świadectwie maturalnym- dwóch uczniów, którzy osiągnęli najwyższą średnią ocen zostało uhonorowanych statuetkami dla najlepszego absolwenta, wzorową frekwencję (nawet 100% przez trzy lata!), osiągnięcia sportowe.

Klaudiusz Kanclerz uczeń klasy III e, który uświetniał wszystkie imprezy szkolne został wyróżniony jako „osobowość szkolna”.

Wielkim osiągnięciem naszej szkoły, dzięki wieloletniemu zaangażowaniu Pani Profesor Agnieszki Jachym, jest masowy udział uczniów i nauczycieli w akcji krwiodawstwa. Najgorliwsi krwiodawcy zostali uhonorowani dyplomami chociaż i tak największą satysfakcję maja  ze świadomości, ze robią coś dobrego i ważnego.

Uczniowie młodszych klas wystąpili w krótkim programie artystycznym i absolwenci z wychowawcami udali się do sal lekcyjnych na dalszą część uroczystości - galeria.

Aktualności

Kontakt

  • Zespół Szkół nr 3
    Aleja Legionów 4, 25-035 Kielce
  • +48 41 3676185

Galeria zdjęć