Nawigacja

Studniówka 2017 VII LO i TCH nr 8

W Best Western Grand Hotel, w minioną sobotę, 7.01.2017 r. bawili się uczniowie VII LO i Technikum nr 8 w Kielcach. Bal odbył się w zimowej, niemal bajkowej scenerii, a wszystko za sprawą niecodziennego wystroju
 

Przed oficjalnym otwarciem balu, goście z niecierpliwością oczekiwali pierwszego tańca. Wielu uczestników zabawy chętnie robiło sobie zdjęcia i z humorem komentowało zdenerwowanie kolegów. Tradycyjnie, bal rozpoczęto polonezem, którego zatańczyli wszyscy zgromadzeni goście. Pierwsze kroki wykonywali z lekkim niepokojem, ale chwilę później nabierali pewności i odnajdywali w tańcu prawdziwą przyjemność.
Każdego roku studniówkę rozpoczynamy od poloneza - pierwsze kroki zazwyczaj są nieco drżące, ale później stres na szczęście mija - mówiła podczas balu dyrektor szkoły, Iwona Kijewska, dodając: - Studniówka jest nieodłącznie związana ze zbliżającymi się egzaminami - w końcu sama jej nazwa wskazuje na to, że czekają one uczniów już w niedalekiej przyszłości. Jednak w tak szczególny dzień, jak dziś, warto na chwilę o nich zapomnieć i po prostu dobrze się bawić, by później oczywiście z zapałem wrócić do nauki.
Przyszli maturzyści, wraz z osobami towarzyszącymi, bawili się wyśmienicie. Na parkiecie było niemal tłoczno - wszyscy tańczyli, śpiewali i sprawiali wrażenie zupełnie beztroskich. Niedługo po pierwszym tańcu po uczestnikach balu nie było widać nawet śladu zdenerwowania, jakie malowało się na ich twarzach, gdy czekali na rozpoczęcie przyjęcia. Atmosfera była naprawdę niezapomniana.

Aktualności

Kontakt

  • Zespół Szkół nr 3
    Aleja Legionów 4, 25-035 Kielce
  • +48 41 3676185

Galeria zdjęć