Nawigacja

I Noworoczny Turniej Piłki Siatkowej

Wczoraj w Piłsudskim, swoją inaugurację miał I Noworoczny Turniej Piłki Siatkowej Drużyn Mieszanych o Puchar Dyrektora Szkoły.

Tzn turniej jeszcze się nie zakończył, bowiem w związku z bardzo dużym zainteresowaniem udało się rozegrać jedynie mecze eliminacyjne. Finały zostały przeniesione na przyszły tydzień.
W każdym bądź razie każda z 14 zgłoszonych do turnieju drużyn rozegrała po 2, a niektóre nawet po 3, często zacięte mecze. W efekcie tych zmagań, znana jest już nam finałowa ósemka - najlepsi z najlepszych. Są to reprezentacje kl: 1D, 2B, 2C, 2E, 3A, 3C, 3D, IV no.
Jeśli w przypadku fazy grupowej, dużo zależało od szczęścia (pecha), czyli od tego kto w wyniku losowania, do jakiej grupy się dostał, tak teraz liczyć się będą, już tylko umiejętności i determinacja całego zespołu. I tak najprawdopodobniej już w najbliższą środę, systemem pucharowym, czyli w miarę szybko, wyłoniony zostanie Mistrz Szkoły i zdobywca Pucharu Dyrektora.

Dzięki profesjonalnej obsłudze fotograficznej pani Katarzyny Zygmunt, klikając poniżej można własnym okiem zobaczyć jak grali Wasi przedstawiciele. Szczególnie zainteresowanych odsyłam do przeanalizowania dotychczasowych gier na zamieszczonym w kolejnym poście grafiku. Mam nadzieję, że nie wkradły się tam żadne błędy, galeria.
Ze sportowym pozdrowieniem.
Organizatorzy

Aktualności

Kontakt

  • Zespół Szkół nr 3
    Aleja Legionów 4, 25-035 Kielce
  • +48 41 3676185

Galeria zdjęć