Wyniki egzaminu zawodowego

Ogłoszenie wyników egzaminu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe w sesji styczeń – luty 2020 r. (20.03.2020 r.).

Dnia 20 marca 2020 r. (piątek) około godziny 10 zostaną ogłoszone wyniki egzaminu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe przeprowadzonego w sesji styczeń – luty 2020 r. w Formule 2012 (kwalifikacje jednoliterkowe) oraz w Formule 2017 (kwalifikacje dwuliterkowe).

Wyniki egzaminu przesłane zostaną na indywidualne konta uczniów w Librusie.

Uczniowie, którzy mają utrudniony dostęp do internetu lub Librusa mogą zadzwonić do sekretariatu szkoły i dowiedzieć się o swoje wyniki egzaminu.

Absolwenci technikum i szkoły policealnej wyniki egzaminu mogą uzyskać telefonicznie.

W związku z ogłoszeniem przez Prezesa Rady Ministrów stanu epidemicznego w Polsce świadectwa można odbierać w terminie późniejszym.

Uwaga!

Osoby, które nie zdały egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie w sesji styczeń – luty 2020 r., będą mogły złożyć deklarację ponownego przystąpienia do niezdanej/niezdanych części tego egzaminu w sesji czerwiec –lipiec 2020 r. do 31 marca 2020 r. do dyrektora szkoły.

Deklarację będzie można złożyć również w formie elektronicznej, przesyłając skan albo wyraźne zdjęcie podpisanego dokumentu na adres e-mail do sekretariatu szkoły.

Więcej informacji na stronie OKE w Łodzi  w zakładce Aktualności – komunikat  z 18.03.2020 r.

Elżbieta Kular