Nawigacja

Nasza szkoła zajęła 1 miejsce w IT Szkoła 2017

Zespół Szkół Ponadgimnazjanych nr 2 w Kielcach zajął 1 miejsce w województwie świętokrzyskim i 23 miejsce w Polsce w rankingu IT Szkoła 2017 Wyższej Szkoły Informatyki w Warszawie.

Po roku przerwy, w tym roku ponownie wróciliśmy na 1 miejsce w województwie świętokrzyskim w rankingu ogólnopolskim IT Szkoła Wyższej Szkoły Informatyki w Warszawie, w otwartym programie przeduniwersyteckich e-learningowych studiów informatycznych. Jednocześnie uzyskaliśmy 23 miejsce w Polsce (przeskoczyliśmy o 125 miejsc) na ponad 600 szkół .

W tym roku pod opieką Pana Kazimierza Kosmacińskiego na platformie e-learningowej pracowali wybrani uczniowie z klas: 1a; 1b; 1c; 1d; 1e; 1f; 1n i jeden uczeń z 2g.

Gratuluję i bardzo dziękuję wszystkim uczniom za pracę na platformie e-learningowej.

Kazimierz Kosmaciński

 


Szanowni Państwo,

Skończył się kolejny rok szkolny, już piąty, w którym program IT Szkoła aktywnie uczestniczy w życiu szkół. Obecnie jest zarejestrowanych w programie ponad 600 placówek z całej Polski. Wiemy, że dla wielu z Państwa ważna jest możliwość wglądu w wyniki uczniów a także porównania aktywności własnej placówki na tle innych. Stąd też staramy się skrupulatnie rejestrować wszystkie rodzaje aktywności Państwa oraz uczniów aby jak co roku przedstawić Ranking najbardziej aktywnych szkół.

Cieszy nas każdy uczeń i każdy nauczyciel, któremu udało się w sposób wartościowy spędzić czas na platformie z korzyścią dla swojej pracy, nauki a może czasem dla rozrywki. Szkoły najbardziej „aktywne” w mijającym roku szkolnym prezentujemy w opublikowanym w dniu 14.06.2017 Rankingu.

Jak zwykle wyróżnione szkoły z czołówki Rankingu zaprosimy na uroczystą Galę IT Szkoły we wrześniu 2017.

Oficjalne gratulacje - IT2017.pdf

 

Gratulujewmy i życzymy udanego wypoczynku wakacyjnego.
Zespół IT Szkoła
Wyższa Szkoła Informatyki w Warszawie

 

 

Aktualności

Kontakt

  • Zespół Szkół nr 3
    Aleja Legionów 4, 25-035 Kielce
  • +48 41 3676185

Galeria zdjęć