Nawigacja

VI Powiatowy Turniej Piłki Siatkowej

W sobotę, 22.10.2016r. zakończył się VI Powiatowy Turniej Piłki Siatkowej o Puchar przewodniczącego Rady Powiatu w Kielcach.

Jak co roku amatorskie drużyny służb mundurowych, adwokatów, dziennikarzy, i innych grup zawodowych, spotkały się na parkiecie hali Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Zagnańsku.
Nie zabrakło również reprezentacji z naszej szkoły. Nauczyciele wraz z grupą wsparcia "Wszystkich Miłośników Siatkówki w Piłsudskim" znów sprawili niespodziankę.
Po zaciętych bojach wyszli z grupy eliminacyjnej na I miejscu, pokonując Strażaków, Dziennikarzy i uprzejmych organizatorów, czyli Urząd Powiatowy w Kielcach.
Dalej już niestety nie szło tak dobrze, zabrakło sił. Nasza ekipa uległa drużynie z gminy Masłów i reprezentacji... Galerii "Echo", zajmując ostatecznie IV miejsce.
Jednak w porównaniu z zeszłym rokiem, jest to przeskok aż o pięć oczek. Biorąc pod uwagę, że w tegorocznej edycji turnieju udział wzięło 14 drużyn, należy uznać to za spory sukces.
Jak tak dalej pójdzie, w następnych zawodach będzie mistrzostwo. Szkoda, że pan Tomasz Wydra, główny sportowy manager, z powodu kontuzji, nie mógł w tym roku zagrać i wspierać swojej
ukochanej drużyny, ale na pewno sercem był z nimi, jemu więc "W.M.S. w Piłsudskim" dedykują ten sukces i życzą szybkiego powrotu do pełnego zdrowia, galeria.

Gratulujemy !!!

Piotr Kotlarski

 

Aktualności

Kontakt

  • Zespół Szkół nr 3
    Aleja Legionów 4, 25-035 Kielce
  • +48 41 3676185

Galeria zdjęć