Nawigacja

I Międzyszkolny Turniej Piłki Nożnej chłopców

Dnia 27 kwietnia w naszej nowej, pięknej hali rozegrany został I Międzyszkolny Turniej Piłki Nożnej chłopców o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2  w Kielcach.

W Turnieju wystartowało 8 drużyn/klas: I E, IF, ID, IIB, II C, II G, II E oraz III NO.           

Zawodnicy w drodze losowania zostali podzieleni na dwie grupy, po 4 drużyny, które rozegrały mecze systemem każdy z każdym. Po zakończeniu półfinałów przystąpiono do meczów finałowych.

W meczu o V miejsce klasa II E pokonała klasę  I F 2:0, po dwóch golach Mikołaja Kozioła.

W meczu o III miejsce ku uciesze:) wychowawcy,  klasa I D wygrała z klasą I E 2:1, bramki zdobyli Piotr Rybka oraz Jakub Gola, a dla przegranych Grzegorz Pańszczyk.

            W finale spotkały się  klasy II C i G. Do  I połowy po dwóch golach  Szymona Czerwiaka prowadziła klasa II C, jednak po przerwie po golu Michała Niebudka oraz dwóch bramkach Michała Rybusa - mistrza zdobyła klasa II G. Warto nadmienić, że bramka decydująca o ytule padła dosłownie w ostatnich sekundach spotkania. Po meczu nastąpił zrozumiany wybuch radości w klasie II G oraz smutek i żal u przegranych.

             Pani Dyrektor Iwona Kijewska wręczyła Dyplomy i Puchary najlepszym klasom oraz  nagrody indywidualne. Królem strzelców został Michał Rybus, a najlepszym bramkarzem Turnieju wybrany został Wojciech Durlik.

            Serdecznie wszystkim uczestnikom dziękuję za udział w Turnieju, Kacprowi Kiniorskiemu za pomoc w sędziowaniu, a zwycięzcom gratuluję. Galeria.       

                        Tomasz Baranek   

Aktualności

Kontakt

  • Zespół Szkół nr 3
    Aleja Legionów 4, 25-035 Kielce
  • +48 41 3676185

Galeria zdjęć