Nawigacja

1 miejsce w badmintonie drużynowym

Wielki sukces naszych młodych badmintonistów z kl. 1d.

We wtorek, 7.11.2017r. w Zagnańsku na zorganizowanej przez Wojewódzki Szkolny Związek Sportowy „Licealiadzie” w badmintonie drużynowym stawili się najlepsi uczniowie szkół średnich województwa świętokrzyskiego. Oczywiście nie mogło również zabraknąć reprezentantów z naszej skromnej placówki. I chociaż każdego roku bierzemy udział w tej cyklicznej imprezie, to jeszcze nigdy nie udało się osiągnąć tak spektakularnego sukcesu. W tym roku uczniowie klasy I D: Wojciech LURZYŃSKI i Dawid RUDNICKI (na co dzień wychowankowie UKS Morawica), można powiedzieć "rozjechali konkurencje",
nie dali szans swoim nierzadko o dwa lata starszym kolegom i bez większych problemów zdobyli mistrzowski tytuł. Jedynie w meczu finałowym z reprezentacją Zespołu Szkół Ekonomicznych im. M. Kopernika w Kielcach nasi pierwszoklasiści trochę się "zawahali" i musieli poświęcić swoim rywalom nieco więcej czasu.
Ostatecznie jednak wygrali ten pojedynek 3:2.
Gratulacje należą się również ich koleżankom w osobach: KOMISARCZYK Patrycja (I A) i GAWLIK Eliza (I F), dziewczyny też dzielnie stawiały czoła, jednak nie posiadając zawodowego doświadczenia zajęły dopiero, albo aż VII miejsce. Jak na początek kariery to całkiem nieźle.

Jeszcze raz serdeczne gratulacje w imieniu nauczycieli i Dyrekcji szkoły, dziękując jednocześnie za poświęcony czas (bite 7 godz.) składa wszystkim uczestnikom opiekun grupy: Piotr Kotlarski, galeria.

 

Aktualności

Kontakt

  • Zespół Szkół nr 3
    Aleja Legionów 4, 25-035 Kielce
  • +48 41 3676185

Galeria zdjęć