Nawigacja

II miejsce w VIII Mistrzostwach Nauczycieli w Piłce siatkowej

W zeszłą sobotę (23.IV.2016) w Sukowie k/Kielc rozegrane zostały VIII Mistrzostwa Województwa Nauczycieli w Piłce siatkowej.

W tej cyklicznej imprezie, która w siatkarskim świecie cieszy się dużą popularnością, udział wzięło 5 najlepszych nauczycielskich drużyn województwa świętokrzyskiego. W tym roku jak i w poprzedniej edycji mistrzostw, pedagodzy z Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Nowinach, mimo że w okrojonym składzie, nie odpuścili. Przybyli, zobaczyli, zwyciężyli. Natomiast niespodziankę sprawili nauczyciele z Piłsudskiego. Po kilku dramatycznych meczach reprezentanci naszej szkoły wywalczyli tytuł wicemistrzów województwa, (zdjęcia), pozostawiając w tyle  doświadczoną drużynę ze Szkół Ogólnokształcących Integracyjnych nr 4 w Kielcach (m. III), licznie przybyłą silną drużynę z Zespołu Szkół Technicznych ze Skarżyska (m. IV) no i uprzejmych i gościnnych gospodarzy (m. V), którzy wszystkim pozwolili coś wygrać.
I tu należą się pochwały także za organizację, profesjonalne przygotowane miejsca zmagań, zaplecza regeneracyjnego i całej oprawy godnej mistrzostw województwa - galeria.

Aktualności

Kontakt

  • Zespół Szkół nr 3
    Aleja Legionów 4, 25-035 Kielce
  • +48 41 3676185

Galeria zdjęć