Profile klas w roku szkolnym 2020/2021 Zasady rekrutacji na rok szkolny 2020-2021 Klasa patronacka w VII LO im. J. Piłsudskiego Dzień Otwartej Szkoły w PIŁSUDSKIM Strona do wypełnienia wniosku Kandydat - informacje o naborze Zarządzenia Świętokrzyskiego Kuratota Oświaty

Zarządzenia Świętokrzyskiego Kuratota Oświaty

Aktualne zarządzenia:

1. Zarządzenie w sprawie określenia terminów przeprowadzania postępowania rekrutacyjnego i postępowania uzupełniającego na rok 2020/2021 do klas I publicznych szkół ponadpodstawowych: czteroletniego liceum ogólnokształcącego, pięcioletniego technikum - więcej.

2. Wykaz zawodów wiedzy, artystycznych i sportowych organizowanych przez Świętokrzyskiego Kuratora Oświaty lub inne podmioty działające na terenie szkoły, które mogą być wymienione na świadectwie ukończenia szkoły podstawowej oraz miejsc uznanych za wysokie w tych zawodach, uwzględnianych w postępowaniu rekrutacyjnym na rok szkolny 2020/2021 na terenie województwa świętokrzyskiego - więcej.